Hakkımızda

Makro Stone Kimdir?

MakroStone

Taşın Adresi
Makro Stone ilk olarak 1994 yılında doğal taş sektörüne adım atmıştır. Granit,Mermer ve tüm doğal taş ürünlerinde müşterilerinin ihtiyacına odaklanmış ve müşteri memnuniyeti üzerine inşa edilmiş bir anlayışa sahip firmadır. Makro Stone Türkiye’deki birçok mermer ocağı ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır ve bu geniş yelpaze ürün seçeneklerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.


Makro Stone; Genç,dinamik ve işinin uzmanı ekip kadrosu ile tüm müşterilerine ihtiyacı olan  en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri sunabilmek için hiç durmadan çalışmaya araştırmaya devam etmektedir.

Makro Stone olarak Müşteri memnuniyeti ilk sıradaki önceliğimizdir. Kalitenin tesadüf olmadığı bilinci ile başladığımız her işi kendi işimizmiş gibi düşünüp bu prensip ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Vizyonumuz

Her geçen gün dahada güçlenerek,teknolojideki gelişmeleride takip ederek, gelecekte son teknoloji ürünleri imalatımızda kullanıp  müşteri memnuniyeti odaklı olarak yarınlara daha güçlü daha büyük bir aile olarak siz müşterilerimize hizmet etmek istiyoruz ve bu yönde Makro Stone olarak hiç durmadan çalışıyoruz.

Misyonumuz

Makro Stone dün olduğu gibi bugün ve yarın da her zaman  müşteri memnuniyetini önde tutmaya,müşterilerine güven vermeye söz vermiş ve bunu kendine ilke edinmiş bir firmadır.

Müşteri odaklı olmayan hiç bir firmanın başarılı olamayacağı bilinmektedir. Makro Stone bu bilinç ile sizler için Çalışıyor ve çalışmaya devam edecek.

Biz Kimiz?

1994 yılından beri siz değerli müşterilerimizin gerek büyük, gerekse küçük çaptaki her türlü ihtiyacında yanında olan ve hayallerinizi destekleyecek imkanlar sunan firmayız.